Regulamin

Belmont – Dom w górach Zakopane 2020

Witamy Państwa serdecznie w Belmont – Domu w górach i życzymy miłego pobytu. Będziemy Państwu bardzo wdzięczni za przestrzeganie niniejszego regulaminu,
który ma służyć zapewnieniu spokoju, bezpieczeństwa i komfortu pobytu wszystkich naszych Gości.

 1. Doba noclegowa rozpoczyna się o godzinie 15.00 i trwa do godziny 10.00 następnego dnia.
 2. Przyjazdy oraz wyjazdy możliwe są w godzinach 8.00 – 20.00. W przypadku innych godzin przyjazdu lub wyjazdu prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy w celu ustaleniu szczegółów.
 3. Rezerwacji noclegów możecie Państwo dokonywać telefonicznie, drogą elektroniczną poprzez e-mail dom@belmontzakopane.com lub nasz system rezerwacji dostępny na stronie www.belmontzakopane.com
 4. W celu potwierdzenia rezerwacji prosimy o wpłatę zaliczki na poczet pobytu w wysokości 30% wartości rezerwacji, płatny w terminie 7 dni od daty rezerwacji, na konto – „Willi Belmont” podanym w mailu z potwierdzającym rezerwacje.
 5. Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji pokoju. W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w rezerwowanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.
 6. Gość traci prawo do zwrotu zaliczki w przypadku:
   • rezygnacji z rezerwacji w okresie krótszym niż 14dni przed planowanym terminem przyjazdu,
   • gdy Gość nie zrezygnował wcześniej z rezerwacji w określonym terminie i nie przyjechał w dniu rozpoczęcia planowanego pobytu,
 7. Rezygnacja lub odwołanie rezerwacji powinno nastąpić telefonicznie lub pocztą elektroniczną.
 8. Zaliczka jest zwracana w całości w przypadku, gdy nie dojdzie do realizacji usługi z winy Obiektu.
 9. Uwzględniamy życzenia przedłużenia pobytu w miarę posiadanych możliwości (wolnych miejsc noclegowych).
 10. W celach meldunkowych, Gość zobowiązany jest o okazanie dokumentu potwierdzającego tożsamość (dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport). Dane niezbędne do zameldowania przechowywane są w naszej bazie danych i klient chcący korzystać z usług noclegowych w Willi Belmont wyraża zgodę na ich przechowywanie i przetwarzanie. Jednocześnie pragniemy zapewnić, ze dane te będą przetwarzane tylko w celach niezbędnych do zawarcia i wykonania umowy miedzy gościem a gospodarzami Willi Belmont.
  Belmont – Dom w górach Zakopane 2020
 11. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest palenie tytoniu i używanie otwartego ognia w całym budynku. Dla Państwa bezpieczeństwa w pokojach zamontowane są czujki przeciwpożarowe. Wywołanie fałszywego alarmu przeciwpożarowego, jak również złamanie zakazu palenia/używania otwartego ognia wiąże się z karą pieniężną w wysokości 200 PLN i może doprowadzić do zerwania umowy.
 12. Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez wyjeżdżającego Gościa w pokoju zostaną odesłane na adres wskazany przez gościa oraz na jego koszt. W przypadku nie otrzymania takiej dyspozycji, pozostawione przedmioty będą przechowywane przez 3 miesiące.
 13. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych, powstałe z jego winy, lub z winy odwiedzających go osób.
 14. Prosimy o niezwłoczne informowanie o wystąpieniu jakiejkolwiek szkody lub usterki, w celu jej szybkiego usunięcia.
 15. Osoby odwiedzające naszych Gości zapraszamy w godzinach 8:00-22:00.
 16. Dla zachowania komfortu odpoczynku wszystkich Gości prosimy o uszanowanie ciszy nocnej w godzinach 22:00-07:00
 17. Parking na terenie posesji jest udostępniany tylko dla naszych Gości. Parking jest bezpłatny oraz niestrzeżony. Nie ponosimy odpowiedzialności za pojazdy pozostawione na parkingu oraz rzeczy w nich znajdujące się.
 18. Dla Państwa bezpieczeństwa brama wjazdowa na posesję jest zamykana ok godziny 22:00 i otwierana ok. godziny 7:00. W przypadku późniejszego powrotu do obiektu prosimy o korzystanie z furtki w bramie (zamykanej na klucz znajdujący się w komplecie kluczy do pokoju)
 19. Zapoznanie się z powyższym regulaminem jest obowiązkiem każdego z Gości. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia od przestrzegania zasad w nim zawartych. W przypadku rażącego naruszenia powyższego regulaminu, jak również ogólnie przyjętych norm współżycia społecznego lub w przypadku zachowań zagrażających pozostałym użytkownikom obiektu, umowa zawarta miedzy Gościem a Gospodarzem Willi Belmont może zostać zerwana ze skutkiem natychmiastowym a Gość może zostać poproszony o niezwłoczne opuszczenie obiektu bez możliwości rekompensaty.

Dziękujemy za przestrzeganie wyżej wymienionych zaleceń. Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni z pobytu w naszym domu. Życzymy miłego wypoczynku i zapraszamy do ponownego odwiedzenia oraz zachęcamy do podzielenia się swoją opinią z Państwa pobytu na Trip Advisor, Google lub Facebook. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i zapraszamy do kontaktu:
Magda 602-101-399

Zadzwoń
Dojazd